ESET Family Security Pack - ICT Tech s.r.o.

ICT TECH s.r.o.
Váš partner v oblasti informačních technologií
ICT Tech s.r.o.
Přejít na obsah

ESET Family Security Pack

ESET
ESET Family Security Pack
ESET Family Security Pack je výhodný balík obsahující 3 licence pro počítače a 3 pro mobilní telefony. Balíček obsahuje vyšší edici antivirové ochrany ESET Internet Security a ochranu mobilních zařízení ESET Mobile Security.
ESET Internet Security
ESET Internet Security klade důraz na ochranu uživatele v on-line prostředí. Ve srovnání se základní ochranou NOD32 vyšší edice Internet Security přináší ochranu internetového bankovnictví, dokáže vyhledat zranitelná zařízení v domácí síti a doporučit vhodné kroky pro jejich ochranu. Součástí je i rodičovská ochrana a modul pro dohledání ztraceného nebo odcizeného zařízení.
Více o technologiích a funkcích ESET Internet Security. (proklik nebo rozbalení informací z dokumentu EIS)
ESET Mobile Security
ESET Mobile Security nabízí špičkovou ochranu mobilních zařízení s operačním systémem Android. Chrání nejen mobilní telefony a tablety, ale také chytré televize.
Čím dál více lidí přistupuje do internetového bankovnictví přes mobilní telefon. Pro tento případ je k dispozici funkce ochrana mobilního bankovnictví.
Pokud dojde ke ztrátě nebo odcizení telefonu, pak funkce anti-theft pomůže zařízení vyhledat a snímky z přední kamery umožní identifikovat potenciálního pachatele.
Více o technologiích a funkcích ESET Mobile Security. (proklik nebo rozbalení informací z dokumentu EIS)
KONTAKT

Vrbova 1819, areál garáží
+420 603 320 783
info@ict-tech.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
ICT Tech s.r.o.
Vrbova 1819
Praha 4 - Braník
147 00

IČ: 03797724
Návrat na obsah