ESET Mobile Security - ICT Tech s.r.o.

ICT TECH s.r.o.
ICT Tech s.r.o.
Přejít na obsah

ESET Mobile Security

ESET
ESET Mobile Security
ESET Mobile Security nabízí špičkovou ochranu mobilních zařízení s operačním systémem Android. Chrání nejen mobilní telefony a tablety, ale také chytré televize.
Čím dál více lidí přistupuje do internetového bankovnictví přes mobilní telefon. Pro tento případ je k dispozici funkce ochrana mobilního bankovnictví.
Pokud dojde ke ztrátě nebo odcizení telefonu, pak funkce anti-theft pomůže zařízení vyhledat a snímky z přední kamery umožní identifikovat potenciálního pachatele.
Technologie
Viry a jiná nebezpečí se nevyhýbají ani operačnímu systému Android. V době, kdy je Android nejrozšířenější mobilní platformou, je potřeba tato zařízení chránit více než kdy jindy.
Často skloňovaný ransomware, který je hrozbou pro počítače se nevyhýbá ani mobilním telefonům. Při stažení infikované aplikace nebo otevření emailové přílohy může uživatel snadno přijít o fotky, soubory nebo kontakty. Virus je zašifruje a žádá za data výkupné.
ESET Mobile Security dokáže včas spolehlivě odhalit a zablokovat ukryté viry, a to nejen typu ransomware.
ESET Mobile Security identifikuje podvodné webové stránky, které se snaží z uživatele vylákat citlivé údaje, jako přihlašovací údaje do banky, sociálních sítí či e-mailu.
V oficiálním obchodě Google Play Store se stále nacházejí programy, které se maskují třeba jako oficiální aplikace mobilního bankovnictví. Stejně jako podvodné stránky i ony kradou platební údaje nebo přihlašovací údaje do bankovnictví.
ESET Mobile Security kontroluje každou nově instalovanou aplikaci a dokáže včas identifikovat hrozbu, která by mohla způsobit nemalé finanční škody. Tuto kontrolu pak provádí i při běžné aktualizaci již nainstalovaných aplikací. Tím je zajištěna maximální ochrana používaného zařízení.
Ochrana bankovních a platebních aplikací
Společně s ESET Mobile Security se do mobilního zařízení nainstaluje ochrana plateb. Zjednodušeně se jedná o bezpečný kontejner, do kterého se tato aplikace umístí a ze kterého se spouští. Díky spuštění v bezpečném prostředí nemůže být nahrazena, přesměrována nebo čtena jinou aplikací.
Pokud je v telefonu detekována hrozba, funkce ochrana bankovnictví a plateb na tuto hrozbu upozorní před spuštěním bankovní aplikace a doporučí kroky pro její odstranění. Zařízení nemusí být zrovna napadeno nebo infikováno. Ochrana plateb informuje i při pokusu o připojení přes nezabezpečenou síť wi-fi.
Zámek aplikací
Sociální sítě, messenger, e-mail a další podobné aplikace obsahují spoustu citlivých a osobních informací.
Ochrana soukromí je důležitá. Díky funkci zámek aplikací lze jakoukoliv aplikaci ochránit PINem, znakem nebo otiskem prstu. Aplikaci bez ověření uživatele není možné spustit. Telefon nebo tablet může uživatel zapůjčit dítěti nebo jiné osobě bez obav narušení soukromí.
Anti-Theft modul pro dohledání odcizeného zařízení
Odcizené nebo ztracené zařízení je mnohem jednodušší dohled s funkcí anti-theft, která sdělí polohu zařízení. Pokud dojde ke ztrátě zařízení, na úvodní obrazovce lze snadno zobrazit zprávu s adresou, kam nalezené zařízení v případě nálezu navrátit.
V případě odcizení zařízení je možné vzdáleně pořizovat fotografie z přední kamery telefonu nebo tabletu pro identifikaci a odhalení možného pachatele.
Connected Home (Ochrana domácí sítě)
ESET Mobile Security nainstalovaný na mobilní telefon nebo tablet dokáže monitorovat domácí síť a upozornit na zranitelná zařízení. Upozorní ale také na neaktualizovaný systém na domácím routeru, který je branou do vaší domácnosti a měl by vždy obsahovat poslední dostupný firmware.
KONTAKT

Vrbova 1819, areál garáží
+420 603 320 783
info@ict-tech.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE
ICT Tech s.r.o.
Vrbova 1819
Praha 4 - Braník
147 00

IČ: 03797724
Návrat na obsah